Jak vznikl nápad

které jste se na webu dostaly až sem do kapitoly o nás.

Jsme malá firma, založená na náhodném setkání a chuti dělat něco nového pro radost sobě a klientům.

Příběh je prostý, na projektu pro finanční společnost v Saigonu jsem potřebovala boty, abych v nich vydržela celý den v bance a přežily chůzi po tamních chodnících nebo spíš řekněme "komunikacích". Místní kolegyně v kanceláři mi daly adresu, kam chodí nakupovat. 

Na adrese byl malý úhledný krámek, plný botiček .... ve velikosti 35. Takže pro Evropanku ne malého vzrůstu něco jako z Gulliverovy cesty.

Lámanou angličtinou mi syn majitelky tvrdil, ať přijdu zítra, že bude i něco pro mě. Tomu se dalo těžko věřit, a tak mě zavedli podívat se do dílny.

Rodina - maminka, dva synové a snacha s asi 8 zaměstnanci šili ručně boty. Vonělo to tam kůží a ševcovským lepidlem. A mě to naprosto dostalo.

Oni mi do druhého dne ušili lodičky na podpatku, ve kterých se dalo chodit hned a bez odřenin z nových bot. To byla středa. Na sobotu jsem si objednala dalších 14 párů. A získala titul "The most crazy customer"  V neděli jsem jela na týden domů a chtěla jsem přivézt dárky.

Ty boty seděly dceři i kamarádkám.

A tak to začalo. 

S paní Vy a její rodinou jsme se rozhodly, že ta spolupráce by mohla dělat radost nám oběma i vám, klientům.

Všem, co mají rády boty, nějak se necítí v průmyslovém průměru a do teď si vyčítaly, že mají nohu moc velkou, moc malou a podobné nesmysly ...

Mít kožené boty, ručně šité v malé rodinné dílně v Saigonu s třicetiletou tradicí stojí za vyzkoušení.

 

Vaše

Jana Kolářová

YOURWAY SHOES

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení